حضور در ششمین نمایشگاه عرضه محصولات كشاورزی ارگانیك از 16 تا 22 شهریور

یکشنبه 3 شهریور 1392 01:32 ق.ظ

نویسنده : حسام قربانی
مدیرعامل سازمان میادین اعلام كرد
برگزاری ششمین نمایشگاه عرضه محصولات كشاورزی ارگانیك از 16 تا 22 شهریور

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار به شهرداری تهران از برگزاری ششمین جشنواره عرضه محصولات كشاورزی ارگانیك و طبیعی از 16 تا 22 شهریور در بوستان گفت‌وگو خبر داد.
حسین صفایی با اشاره به اینكه طرح ارتقا كیفیت عرضه محصولات در میادین میوه و تره‌بار در دست اجرا قرار دارد اظهار داشت: اجرای این طرح باعث افزایش ایمنی غذا می‌شود.
وی تصریح كرد: برای ایجاد سیستم رهگیری شبكه عرضه پروتئینی تمهیدات لازم فراهم شده كه برای ایجاد این شبكه، باراندازی مركزی در تهران راه‌اندازی شده و در واقع 42 غرفه در سطح بازارها نیز در این راستا همكاری لازم را انجام می‌دهند. ضمن اینكه در كنار این شبكه مهم، شبكه حمل و نقل ویژه‌ای نیز پیش‌بینی شده است.
صفایی خاطرنشان كرد: هماهنگی‌های لازم برای ایجاد سیستم رهگیری با دستگاه‌های مربوطه انجام شده است به طوریكه با اتحادیه نظارت بر تعاونی‌های كشور و سازمان دندان‌پزشكی تفاهم‌نامه‌ای به امضاء رسیده است.
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران، تصریح كرد: یكی از محصولاتی كه سازمان میادین میوه و تره‌بار تأكید ویژه‌ای بر سیستم رهگیری آن داشته است، آبزیان و به ویژه میگو بوده كه خوشبختانه در این راستا اقدامات خوبی صورت گرفته است كه از سال گذشته شروع شده و بنا داریم محصول به محصول آبزیان را تحت این سیستم رهگیری قرار دهیم.
وی ادامه داد: استقرار سیستم رهگیری پله به پله در محصولات پروتئینی قطعاً انجام خواهد شد، ضمن اینكه نباید اجرای این سیستم بر قیمت محصولات پروتئینی تأثیر بگذارد.
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران، در ادامه نشست خبری خود به برگزاری ششمین جشنواره محصولات قضایی طبیعی، سالم و ارگانیك شهرداری تهران اشاره كرد و گفت: این نمایشگاه‌ها در راستای پیاده‌سازی مصوبه شماره 262 شورای اسلامی شهر تهران و مصوبات كمیته راهبردی مركزی طرح سامان‌دهی و ارتقای كیفیت محصولات غذایی در سازمان میادین میوه و تره‌بار و پشتیبانی شورای اسلامی شهر تهران، معاونت خدمات شهری، وزرات بهداشت و غیره برگزار می‌شود.
وی اضافه كرد: ششمین نمایشگاه عرضه محصولات كشاورزی ارگانیك و طبیعی از تاریخ 16 تا 22 شهریور ادامه خواهد داشت به طوریكه این نمایشگاه در بوستان گفت‌وگو برگزار خواهد شد.
صفایی تصریح كرد: ششمین نمایشگاه محصولات ارگانیك و طبیعی در شش بخش تخصصی از جمله غرفه‌های عرضه محصولات ارگانیك كه دارای مجوز از خارج، غرفه‌های ویژه عرضه محصولات طبیعی، غرفه‌های ویژه عرضه محصولات سالم دارای تأئیدیه از سازمان‌های داخلی، غرفه‌های ویژه فناوری‌ها یا نهاده‌های شیمیایی، غرفه مؤسسات دست‌اندركاران محصولات طبیعی، ارگانیك و سالم و هفت كارگروه تخصصی پیش‌بینی شده است.

09122395481
ghorbaniorchard@gmail.com
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 8 مهر 1392 12:47 ق.ظشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات